Kim jesteśmy?

Międzymiastowo
to podcast o polityce miejskiej oraz trendach w rozwoju miast.

Audycja tworzona przez zespół miejski krakowskiego oddziału Klubu Jagiellońskiego

Od lat piszemy o Krakowie i sprawach miejskich na łamach portalu KJ, ostatnio doczekaliśmy się nawet własnego działu – Międzymiastowo

Nadszedł jednak moment na rozszerzenie działalności. Popularność podcastów rośnie, a my mamy przekonanie, że wielu z Was korzystając z komunikacji miejskiej, jeżdżąc rowerem czy też uprawiając #PieszoPoMieście umila sobie czas słuchając podcastów.

W „międzymiastowo” usłyszycie o najważniejszych tematach związanych z miastami oraz rozwojem regionalnym. Będziemy rozmawiać z ekspertami, ale również sami opowiemy Wam o naszych przemyśleniach. Podcast nagrywamy w Krakowie i to właśnie nasza „krakoska” perspektywa będzie dominująca – jesteśmy jednak przekonani, że tematy, które będziemy poruszali są uniwersalne dla wielu polskich miast i miasteczek.

Jeżeli chcecie do nas napisać – łapcie nasz adres mailowy
Piszcie też do nas na Twitterze


Podcast Międzymiastowo tworzą

Jakub Kucharczuk
Redaktor i szef działu „Międzymiastowo” na portalu opinii Klubu Jagiellońskiego. Członek zespołu Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego. Koordynator zespołu miejskiego w krakowskim oddziale Klubu Jagiellońskiego.

Karol Wałachowski
Koordynator zespołu miejskiego w krakowskim oddziale Klubu Jagiellońskiego. Ekspert Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego ds. polityki miejskiej i samorządów. Stały autor portalu opinii Klubu Jagiellońskiego. Członek Rady Klubu Jagiellońskiego. Asystent w Katedrze Polityki Ekonomicznej i Programowania Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Magdalena Milert
Architekt, absolwentka Politechniki Śląskiej mieszkająca w Krakowie. O architekturze, urbanistyce i gospodarce przestrzennej opowiada na Instagramie jako @pieing. Członek zespołu miejskiego w krakowskim oddziale KJ.